ELİT HİZMET

ORIS Elit Hizmet nedir?

Müşteri sorumluluğunda kalan konut/işyeri arızalarının, müşterinin adresinde tespit edilmesini, çözüm önerilerinde ve yönlendirmede bulunulmasını ve belirli koşullarda teknik destek sağlanmasını içeren ücretli bir servistir.

ORIS Elit Hizmet ten kimler yararlanabilir?

İnternet Hizmeti alan Abonelerimiz bu hizmetten yararlanabilmektedir.

ORIS Elit Hizmet ten kimler yararlanabilir?

İnternet hizmeti alan tüm Abonelerimiz bu hizmetten yararlanabilmektedir.

ORIS Elit Hizmet kapmasında yararlanılabilecek hizmetler ve ücretleri nelerdir?

Ankastre Arızası

Tesisat

Splitter

Modem Konfigürasyon Hizmeti

Faturanıza ayda sadece 5 ₺ ekleyerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

İlk Elit Hizmet talebinde ve kurulumda servis ücreti alınmamaktadır. Takip eden yerinde müdahale ‘Elit Hizmet’ talepleri için sadece sabit 20 ₺ servis ücret bedeli faturanıza ek olarak yansıtılmaktadır.

Yukarıdaki ücretlere KDV dahildir. Ayrıca, ORIS Elit Hizmet Formunun imzalanmasından doğan damga vergisi hesaplanarak, ilk hizmet faturasına tek seferlik yansıtılmaktadır.

ORIS Elit Hizmet’ten nasıl yararlanabilirim?

ORIS Telekom Abonesiyseniz Müşteri Hizmetlerimize ileteceğiniz HER ARIZA KAYDI ‘Elit Hizmet’ kapmasında değerlendirilir.

Müşteri Hizmetlerimize iletilen arıza kaydınız, alt yapı operatör ekiplerine iletilir ve incelenir. Arızanın müşteri sorumluluğunda kalması durumunda, yine aynı ekipler tarafından ORIS Elit Hizmet kapsamında sorununuz giderilir. Sorununuz giderildikten sonra ORIS Elit Hizmet Formu’nu imzalayarak arızanızın ilgili ekipler tarafından giderildiğini belgelersiniz.

Ekiplerin teslim edeceği ORIS Elit Hizmet Formu’nu imzalamadığınız sürece bu hizmet ile ilgili ücretlendirilmezsiniz.

Nasıl randevu alabilirim?

Randevu alabilmek için Müşteri Hizmetlerimizi arayarak arıza kaydı talebinde bulunmanız yeterlidir. Alt yapı operatör ekiplerinin iş yoğunluğuna göre belirlenen tarih ve saat bilgisine ulaşılarak tarafınıza geri dönüş sağlanır. Onaylamanız ile birlikte randevunuz sistem üzerinde oluşturulur ve bilgisi sizlere iletilir.

Randevu saatinde arıza adresinde bulunulmaz ise ne olur?

Randevu alabilmek için Müşteri Hizmetlerimizi arayarak arıza kaydı talebinde bulunmanız yeterlidir. Alt yapı operatör ekiplerinin iş yoğunluğuna göre belirlenen tarih ve saat bilgisine ulaşılarak tarafınıza geri dönüş sağlanır. Onaylamanız ile birlikte randevunuz sistem üzerinde oluşturulur ve bilgisi sizlere iletilir.


Randevu saatinde arıza adresinde bulunulmaz ise ne olur?

Randevu aldınız ancak orada bulunamadınız. Ekipler tekrar randevu tarihi oluşturabilmeniz için size ya da Müşteri Hizmetlerimize bilgi aktarımı sağlar. Tarafınız ile tekrar irtibat kurulur ve yeni bir randevu tarihi belirlenerek sizlerle teyit sağlanır.

Randevuda belirtilen adreste bulunulmadığında ya da hizmeti almaktan vazgeçtiğiniz durumlarda da, ORIS Elit Hizmet Servis Ücreti

Bu ücrether müşteri ziyaretinde alınmakta olup; 30 günlük garanti kapsamındaki arızalarda alınmamaktadır.

Randevumu iptal edebilir miyim?

Evet. ORIS Elit Hizmet randevunuzu 2 saatöncesine kadar değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Modemim ile ilgili konularda ORIS Elit Hizmet’ten faydalanabilir miyim?

Evet. ORIS Elit Hizmet kapsamında modem konfigürasyonu ve kurulumu ile ilgili aşağıdaki konularda destek verilebilmektedir.

Arızam yok ama ORIS Elit Hizmet için randevu almak istiyorum. ORIS Elit Hizmetler’den yine de yararlanabilir miyim?

Evet. ORIS Elit Hizmet ile iç tesisat, splitter, modem (Modem Konfigürasyonu, Kurulumu) ile ilgili destek verilebilir ve ankastre arızaları çözümlenir.

ORIS Elit Hizmet Formu’nda Geçen 30 Günlük garanti süresinin kapsamı nedir?

ORIS Elit Hizmet ekibi tarafından müdahale edilmiş ve çözülmüş arızalarınız30 güniçerisinde tekrarlar ise, arızanız ekiplerimiz tarafından tekrar incelenecek ve ücretsiz olarak çözülecektir. ORIS Elit Hizmet kapsamındaolmayan/çözümlenemeyenarızalar 30 günlük garanti süresinin dışındadır.

30 günden önce arızam tekrar ederse, nereye ve kime başvurmalıyım?

0850 470 07 24

Müşteri Hizmetlerimizi arayarak talepte bulunmanız yeterlidir.

ORIS Elit Hizmet ekibinden aldığım hizmet bedeli nerede ve nasıl ücretlendirilecektir?

ORIS Elit müşterisiyseniz hizmet faturanıza her ay5₺eklenmektedir. Elit Hizmet’ten yararlanmanız durumunda; ilk hizmet ziyareti ücretsiz olup takip eden ziyaretlerde ek olarak sadece20₺ORIS Elit Servis ücreti yansıtılmaktadır.

ORIS Elit müşterisi değilseniz servis ücreti45₺olup her müşteri ziyaretinde alınmaktadır. Birden fazla hizmetten yararlanılması durumunda hizmet başına20₺alınmaktadır.

Tüm ücretler hizmet faturanıza yansıtılmaktadır.

ORIS Elit müşterisi olmak için ne yapmalıyım?

Mşteri Hizmetlerimizi arayarak sesli onayınızı iletmeniz yeterlidir.

Benim adıma bir yakınım Hizmet formlarını imzalayabilir mi?

Evet. Arıza adresinde ikamet eden yetkili kişilerin imzası, hizmetin verilmesi için yeterlidir.

ORIS Elit Hizmet bedeline itirazım var. Şikayetimi kime ve nereye yapacağım?

Tüm şikayetlerinizi0850 470 07 24Müşteri Hizmetlerimize veyaabonedestek@oristelekom.comdestek mail hattımıza iletebilirsiniz.