ADSL/VDSL/Fiber

İNTERNET HIZI (Mbps)
KOTA
PAKET FİYATI
KAMPANYALI FİYAT
16 Mbps’e Kadar
Limitsiz
170,00 ₺
104,90 ₺
24 Mbps’e Kadar
Limitsiz
175,00 ₺
109,90 ₺
35 Mbps’e Kadar
Limitsiz
210,00 ₺
129,90 ₺
50 Mbps’e Kadar
Limitsiz
270,00 ₺
169,90 ₺
100 Mbps’e Kadar
Limitsiz
335,00 ₺
209,90 ₺
ABONE OL

Kampanya 31.03.2022 tarihine kadar geçerlidir.

Paket ücreti fiyatlarına KDV ve ÖİV dahil edilmiştir.

Kampanyadan yalnızca kurumsal yeni aboneler yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için 24 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir.

24 aylık taahhüt süresi bittikten sonra abonelik taahhütsüz paket ücretinden devam etmektedir.

24 aylık taahhüt süresi boyunca, abone bir üst pakete geçiş yapabilir.

Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup, kampanyaya dahil internet paketlerinden yararlanan yeni aboneler peşin veya taksitle kablosuz modem alabilecektir.

Yalın hat talep edilmesi durumunda faturaya ilave edilerek hizmet verilebilir.

Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Kampanya detayları için 0850 470 07 24 ORIS Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alabilirsiniz.

Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan internet hızına kadar altyapının desteklediği hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. 

Abonenin kampanya veya abonelikten çıkması durumunda 24 Aylık hizmet dönemi sonuna kadar henüz tahsis edilmemiş hizmet bedellerinin (varsa modem ücretinin kalan taksitleri, aktivasyon ücreti, kampanya kapsamında yapılan indirimler) toplamı ile o dönem başından itibaren abonenin faydalandığı indirimler toplamı karşılaştırılır ve en düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak fatura edilir.

Statik IP talep edilebilir.

Altyapısı fiber olan Abonenin fiber modem kullanma zorunluluğu vardır.

Paket ücreti dışında herhangi bir sabit ücret uygulaması bulunmamaktadır.

Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere ORIS faturasına yansıtılır.

Aktivasyon ücreti bulunmaktadır. Aktivasyon ücreti abonenin ilk faturasına indirim olarak girilir.

Hizmete ilişkin faturalar e -fatura olarak aboneye iletilir.

Abone, hizmetine ilişkin gelen faturalarda üst üste iki faturasını ödemediği taktirde hizmeti 1 hafta süreyle kapatılır ve abonenin faturasına kapama - açma bedeli olarak ilave edilir.

Abone’nin isteğine bağlı olarak kurulum hizmeti sunulabilir. Kurulum hizmeti kapsamında; "xDSL arıza ve kurulum" ile "Router kurulum+ uzaktan destek+ iç tesisat müdahale" olmak üzere iki ayrı seçenek sunulmaktadır. Hafta içi 14:00’e kadar gelen taleplerde aynı gün hizmet verilecektir. 14:00’ten sonra gelen talepler için SLA süresi 24 saattir.

ORIS modem marka ve modelinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ORIS tarifelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Abone mevcut sabit telefon numarası üzerine internet hizmeti alabilir, sabit bir numarası yoksa ses ya da yalın hat hizmeti almalıdır. Yalın hat ücreti 12TL olup, sabit numarası bulunmayan Abone’nin faturasına ayrıca eklenir.

Abone’nin altyapısı fiber ise fiber modem kullanılma zorunluluğu olup, fiber modem Aboneye Türk Telekom tarafından teslim edilecektir. Abone’nin faturasına ek, aylık 15TL modem kullanım ücreti yansıtılır. Abonelik iptalinde, modemin bize Yurtiçi kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Modemin iade edilmemesi ya da modemde hasar olması durumunda 450TL olan modem ücreti Abone’nin son faturasına eklenecektir.